Zaproszenie na spotkanie informacyjne o Partnerstwach współpracy dla szkolnictwa wyższego Erasmus+, konkurs 2022 r.

Narodowa Agencja Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne online poświęcone Partnerstwom współpracy (Cooperation Partnerships) dla szkolnictwa wyższego, które są częścią tzw. Akcji 2 Programu Erasmus+ (Key Action 2).

Spotkanie będzie się składało z dwóch części, które będą miały miejsce 19 i 21 stycznia 2022 r.

Program wydarzenia

Spotkanie ma na celu przedstawienie informacji o zasadach realizacji projektów i wnioskowaniu w konkursie 2022. Termin składania wniosków o Partnerstwa współpracy mija 23 marca 2022 r.

Spotkanie kierujemy do nauczycieli akademickich ze wszystkich dyscyplin naukowych oraz pracowników działów projektów i biur współpracy z zagranicą.

Rejestracja na spotkanie trwa do 16 stycznia (niedziela) poprzez stronę: https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/spotkanie-info-2022. Wszystkie osoby, które dokonają rejestracji dostaną po 16 stycznia link do wydarzenia.

Webinaria 19 i 21.01 będą nagrywane, a następnie nagrania zostaną zamieszczone online. Jeśli nie mogą Państwo uczestniczyć w webinariach w tym terminie, ale chcieliby Państwo otrzymać link do nagrań i prezentacji, to również prosimy o wypełnienie powyższego formularza rejestracji, abyśmy dysponowali Państwa adresem e-mail.

Informujemy, że na stronie internetowej są już dostępne formularze wniosków na ten typ projektów (symbol tego typu projektów to KA220-HED).