Program wymiany osobowej studentów i naukowców NAWA

• STUDENCI - Program wymiany osobowej studentów i naukowców w ramach współpracy bilateralnej - edycja 2022 NAWA

Celem Programu jest zwiększenie internacjonalizacji polskiego szkolnictwa wyższego, nawiązywanie współpracy akademickiej i jej realizacja poprzez wymianę osobową studentów i pracowników naukowych w oparciu o umowy międzynarodowe pomiędzy Polską a wskazanymi w regulaminie Programu krajami partnerskimi oraz współpracę bilateralną na poziomie krajowym lub resortowym.

Więcej informacji na stronie.

Nabór wniosków trwa od 03 października 2022 r.

Zakończenie naboru: 20 grudnia 2022 r.

• NAUKOWCY - Program wymiany osobowej studentów i naukowców w ramach współpracy bilateralnej - edycja 2022 NAWA

Więcej informacji na stronie.

Nabór wniosków trwa od 03 października 2022 r.

Zakończenie naboru: 20 grudnia 2022 r.