Poland My First Choice - otwarty nabór

Biuro ds. Współpracy Międzynarodowej informuje o otwartym naborze do programu Program Poland My First Choice NAWA.

Ma on na celu zachęcenie młodzieży z krajów rozwiniętych do kształcenia w polskich uczelniach akademickich. Program oferuje stypendium w regulaminowym okresie studiów II stopnia w trybie stacjonarnym w uczelniach akademickich, publicznych i niepublicznych, nadzorowanych przez Ministra Edukacji i Nauki. Ponadto, w uczelniach publicznych Program umożliwi bezpłatne kształcenie.

Wnioskodawcy samodzielnie dokonują wyboru uczelni i kierunku studiów, na których chcą podjąć studia.

Wnioski zainteresowani składają samodzielnie w systemie telefinromatycznym NAWA. Więcej informacji w ogłoszeniu