Nabór na stypendia do Słowacji

Biuro ds. Współpracy Międzynarodowej informuje o otwartym naborze  przez Ambasadę Republiki Slowackiej na stypendia na pobyty studyjne i badawcze, wykłady gościnne i rezydencje artystyczne w roku 2024/2025.

Narodowy Program Stypendialny Republiki Słowackiej ma na celu wspieranie mobilności studentek i studentów zagranicznych, doktorantek i doktorantów , nauczycielek i nauczycieli akademickich, naukowczyń i naukowców oraz artystek i artystów poprzez zachęcanie ich do pobytów na uczelniach wyższych oraz w jednostkach badawczych na Słowacji.

Termin składania wniosków upływa 30 kwietnia 2024 roku o godz. 16.00 Wnioski o stypendia można składać online przez stronę www.stipendia.sk lub www.scholarships.sk .