Dzień Otwarty z Narodową Agencją Wymiany Akademickiej w Olsztynie

Biuro ds. Współpracy Międzynarodowej  zaprasza na szkolenie: „Dzień Otwarty z Narodową Agencją Wymiany Akademickiej w Olsztynie”, które odbędzie się: 22 marca 2023 r. (środa) w godz. 10:00– 14:00 w Centrum Konferencyjno – Ekspozycyjnym Stara Kotłownia, ul. Prawocheńskiego 9, sala 102.

Spotkanie jest organizowane przez Biuro ds. Współpracy Międzynarodowej i Narodową Agencję Wymiany Akademickiej (NAWA).

Wydarzenie poświęcone jest przedstawieniu ofert i programów skierowanych do kadry naukowej:

• Program im. Ulama,
  • Program im. Bekkera,
  • Program im. Walczaka,
  • Preludium BIS (komponent mobilnościowy),
  • Granty interwencyjne,
  • MSCA,

jak i programów wspierających proces umiędzynarodowienia polskich uczelni i jednostek naukowych:

• Partnerstwa strategiczne z Ukrainą,
  • Welcome to Poland NAWA,
  • STER NAWA.

W ramach spotkania zostaną zaprezentowane również Programy skierowane do studentów i kadry akademickiej:

• ZAWACKA,
  • CEEPUS,
  • EURAXESS.

Na spotkaniu zostanie omówiona także promocja polskiego szkolnictwa wyższego za granicą.

Rejestracja na wydarzenie trwa do dn. 20 marca 2023r., do godz. 15:00. Formularz rejestracyjny: https://forms.office.com/e/z180tKeL9P

Limit miejsc: 60.

Szczegółowy program szkolenia w załączniku.