Życzenia Wielkanocne
Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim pracownikom, studentom oraz partnerom zagranicznym współpracującym z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.
Niech ten wiosenny czas będzie źródłem optymizmu, inspiracji oraz wielu nowych możliwości – zarówno w życiu osobistym, jak i w międzynarodowej współpracy akademickiej.
Biuro ds. Współpracy Międzynarodowej

