Życzenia Wielkanocne

 

 

 

 

Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim pracownikom, studentom oraz partnerom zagranicznym współpracującym z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.

 

Niech ten wiosenny czas będzie źródłem optymizmu, inspiracji oraz wielu nowych możliwości – zarówno w życiu osobistym, jak i w międzynarodowej współpracy akademickiej.

 

Biuro ds. Współpracy Międzynarodowej